+380673870816 +380673870816

Рівненщина отримала чергову гуманітарну допомогу

Фото з Фейсбук-сторінки РОВА

На Рівненщину надійшов черговий гуманітарний вантаж від благодійної організації Благодійний фонд "До перемоги разом". Фонд отримав допомогу від незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів». Вони передали палету памперсів для дорослих, а для медпрацівників – медичні халати та маски.

Також свій гумвантаж надіслало посольство України в Сербії. Допомога включає одяг, ковдри, постіль, рушники, засоби гігієни, продукти харчування. Усе це передали в один із спецзакладів області, розповідає керівниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева.

«Висловлюємо вдячність Надзвичайному та повноважному Послу України в Республіці Сербії пану Володимиру Толкачу, першому секретарю посольства Миколі Ткачуку, та всьому колективу Амбасада Украјине у Републици Србији”, - каже Юлія Шигорева.

БФ «До перемоги разом!» вже не вперше допомагає Рівненській області. Раніше вони передавали гум вантажі у спец заклади області. Благодійники планують продовжити підтримувати соціально незахищені верстви населення на Рівненщині.

Схожі статті