+380673870816 +380673870816

Рівненщина очікує на гуманітарний вантаж, який розподілять між малозабезпеченими краянами до новорічно-різдвяних свят

Вихованцям шкіл-інтернатів, підопічним територіальних центрів, багатодітним родинам та іншим соціально незахищеним жителям області місії готують презенти. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Наповнюватимуть подарункові пакети закордонними речами. Зокрема, меценати зі Швеції, Німеччини, США та Нідерландів готові передати майже 92 тонни благодійної допомоги. Спеціальна комісія, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, спрямувала до столиці клопотання про визнання 10 вантажів гуманітарною допомогою. Після пільгового розмитнення її розподілять не лише між краянами. 
     Благодійну допомогу також отримають жителі Волинської, Житомирської, Хмельницької та Тернопільської областей. Подарунками до новорічно-різдвяних свят будуть нові та вживані закордонні іграшки, велосипеди, спальні мішки, спортінвентар, коляски, дитячі речі, одяг і взуття, а також шкільні та побутові меблі, килими, матраци, ковдри, постільна білизна, побутова техніка, кухонний посуд, миючі та гігієнічні засоби, консервовані продукти та солодощі.

Схожі статті