+380673870816 +380673870816

Рівненщина готується до реалізації Національного проекту "Нове життя – нова якість материнства та дитинства"

Нині для області головне завдання у галузі охорони материнства та дитинства – підготовка висококваліфікованих кадрів. На цьому акцентував очільник області Василь Берташ, резюмуючи розширене засідання Наглядової ради Національного проекту "Нове життя", яке відбулося під головуванням Президента України Віктора Януковича у Кіровограді. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Глава держави поставив амбітні цілі і завдання – кардинально поліпшити умови надання допомоги майбутнім матерям і немовлятам. Відтак, в області вже нині працюватимуть над тим, щоб запровадити новітні моделі обслуговування породіль і новонароджених, зазначив Василь Берташ. Наприклад, Рівненщина впродовж трьох років співпрацює з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ). Тож за його сприяння медики обласного перинатального центру змогли підвищити фаховий рівень, пройшовши тренінги та навчання. На те, щоб вони перейняли досвід кращих вітчизняних та іноземних спеціалістів у цій галузі, спрямували 80 тисяч гривень. Ще 6 тренінгів для лікарів і середнього медперсоналу запланували провести цьогоріч. 
    За сприяння фонду обласний перинатальний центр отримав медобладнання майже на півмільйона гривень. В закладі працюють над впровадженням сучасних практик надання медичної допомоги матерям та догляду за новонародженими. Водночас Рівненщина має позитивний досвід співпраці з недержавними організаціями, що допомагає створювати належний супровід вагітних із патологіями та народження ними здорових малят.

Схожі статті