+380673870816 +380673870816

Рівненщина європейська. Зміна клімату та захист озонового шару: євроінтеграційні зобов’язання та стан їх виконання (ВІДЕО)

Про глобальне потепління чув, мабуть, кожен. Однак далеко не всі замислюються над масштабами проблеми. І не всі можуть уявити, наскільки реальне і близьке до нас це явище. Експерти організації «Екодія» спільно із науковцями оприлюднили дослідження, що до 2100 року 34 українські міста можуть бути затоплені через зміну клімату. А деяким країнам пощастить ще менше.

Зміна клімату та захист озонового шару – спільний знаменник Угоди про асоціацію України з ЄС та Паризької кліматичної угоди. І якщо Паризька угода ставить цілі зі скорочення викидів СО2, то зобов’язання за Угодою про асоціацію характеризують певні способи їх досягнення.

Незважаючи на глобальність проблеми, зі зміною клімату можна і варто боротися не лише на загальнодержавному чи міжнародному рівні. Міста теж мають неабияку місію. І європейська ініціатива Угода мерів сприяє її реалізації. Як зі зміною клімату борються у Рівному, дізнавалися наші журналісти.

А ще свій внесок у збереження клімату може робити кожен із нас. Звичайними і нескладними заходами. Детальніше про них дивіться у програмі.

Проблема зміни клімату стосується кожного. І кожен може зробити свій внесок у її вирішення. Сподіваємося, що Україна його зробить шляхом виконання міжнародних зобов’язань уже найближчим часом.

Свої думки з приводу теми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net

 

 

Схожі статті