+380673870816 +380673870816

Рівненщина європейська. Роль громадянського суспільства у впровадженні Угоди про асоціацію з ЄС (ВІДЕО)

Розвинута система громадських об’єднань є важливим чинником демократичних перетворень у будь-якій країні. Адже представники громадського сектору здійснюють контроль за діяльністю органів влади, намагаються впливати на хід реалізації реформ, сприяють захисту прав та свобод громадян.  А Україну активне громадянське суспільство свого часу «врятувало». Саме так вважають у Представництві Європейського Союзу.

Прес-аташе Представництва ЄС в Україні розповідає: якщо порахувати різні гранти чи фінансову підтримку з боку ЄС для громадських організацій, то в рік виходить сума понад 10 мільйонів євро. Задля зміцнення українського «третього сектору» також створено Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні. Знайти активні громадські організації та ЗМІ на периферії, а ще навчити їх адвокації та контролю за виконанням Угоди про асоціацію покликаний ще один проект, що реалізується за сприяння Європейського Союзу – «Просування реформ в регіони». І таких ініціатив чимало.

Тож чому Європейський союз спрямовує стільки зусиль на розвиток «третього сектору» в Україні – дивіться  у програмі «Рівненщина європейська».

Свої думки з теми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net

 

 

Схожі статті