+380673870816 +380673870816

Рівненщина Європейська. Органічні ягоди вирощуватимуть на Рівненщині (ВІДЕО)

Розвивати органічний сектор ягідних культур будуть на Рівненщині. Відтак, у Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась презентація Регіонального навчально-консультаційного центру у сфері органічного виробництва.

Центр відкрили в рамках грантового проекту «Формування підприємницького середовища  для виробництва органічних ягідних культур в транскордонних районах України та Білорусі». А фінансується цей проект Європейським Союзом в рамках програми «Білорусь-Україна», що є частиною ширшої програми транскордонного співробітництва Східного Партнерства.

ВІКТОР МОШИНСЬКИЙ, ректор НУВГП:

— Це проект, який фінансується Євросоюзом за підтримки GIZ. Він присвячений розвитку аграрного, зокрема органічного сектору аграрного виробництва. Ми в рамках цього проекту на платформі нашого університету відкрили такий навчально-консультаційний центр розвитку органічного виробництва. На цей центр ми покладаємо разом з керівництвом області і країни великі надії, оскільки саме університет і зокрема  університет такого масштабу як наш, мали би стати таки драйверами змін і в аграрній сфері також. 

На відкритті були присутні підприємці-виробники, фермери та люди, які покладають певні надії на проект. У центрі надаватимуть практичні та теоретичні навики, розповідатимуть про законодавчі особливості у аграрній сфері. Поінформувати про те, які важливі законопроекти у сфері АПК прийняті, або ж чекають найближчої черги на відкриття центруу Рівному приїхала заступниця міністра аграрної політики та продовольства Україні з питань євроінтеграції, Ольга Трофімцева. Каже, що кількома нещодавно прийнятими законами ми зможемо виконати декілька пунктів Угоди про асоціацію з ЄС.

ОЛЬГА ТРОФІМЦЕВА, заступник Міністра з аграрної політики та продовольства Україні з питань євроінтеграції:

— У нас дійсно досить амбіційні плани і амбіційні зобов’язання України якраз в сфері сільського господарства і безпечності та якості продуктів харчування, які стосуються Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Насправді, на 2017 році серед основних завдань, які ми мали виконати. А це прийняти 2 закони, які ми і прийняли. Це перший закон про Державний контроль в сфері безпечності та якості продуктів харчування. І другий законопроект  що стосується кормів для тварин. Ці два законопроекти закривають дещо більше ніж 4 директиви європейських. Ці 2 законопроекти формують простежувальністьпродуктів харчування, які ми отримуємо з вами чи то з галузі тваринництва, чи то з галузі рослинництва.

Перспективи розвиту виробництва органічної продукції величезні, кажуть експерти. Багато виробників з України вже успішно постачають свій товар до ЄС.  Адже попит на органічну продукцію у Європі колосальний. А низька купівельна спроможність українців, координує наших виробників саме на ринки Євросоюзу.Таким чином, сфера виробництва органічної продукції в Україні стрімко розвивається. На сьогодні сертифіковано близько 400 тис. га землі для органічного виробництва; загальна кількість операторів ринку органіки – 426, з яких 294 – виробники.У Білорусі органічний сектор не настільки розвинений, та й з експортом до ЄС складнувато. Однак, білоруські експерти також запевняють, що за органічною продукцією майбутнє. 

ЛЮДМИЛА СОВІК, керівник проекту від Білорусі:

—  Для Белоруси єта проблема стоит yамного острее, чем для Украины. По той причине, чтомы сильно отстаем от вас. У нас сертфицировано по стандартам органичиского производства одна тисячная процента селськохозяйственных земель,хотя площадь селськохахозяйственных земель в 5 раз меньше, чем украински х. У нассейчас только принимается закон по органическому производству, и только сейчаснаступает для многих людей,принимающих решения,осознание,насколько важно органическо епроизводство для сохранения будущего страны.

Білоруська сторона проекту сподівається запозичити український досвід та технології органічного виробництва. Українцям же буде цікаво поексперементувати з новими сортами ягід, які успішно вирощують по той бік кордону, зокрема застосувати до них органічні методи. Завдяки проекту фермери зможуть отримати консультації від спеціалістів, будуть і практичні виїзди, на яких проводитимуть роз’яснювальну роботу серед виробників органічної продукції. Головною метою є сформувати бізнес еліту тих, хто зацікавлений у вирощуванні та переробці ягід за кращими стандартами екологічності і безпечності.

ПЕТРО СКРИПЧУК, директор Регіонального консультаційно-освітнього центру у м. Рівне:

— Задачами цього центру основними є бізнес консультацій,проведення навчань, проведення виїзних  екскурсій навчальних на виробничі підприємства, на плантації, як в Україні, так і в Білорусі. І лише за літній період у нас буде таких 8 виїздів. І на осінь цей центр спільно із центром зайнятості Рівненської області буде проводити заняття у комп’ютерному класі з розрахунками, з пропозиціями. І на завершення проекту цей центр надасть можливість проводити такий разом із центром у місті Пінськ конкурс, де кращі проекти будуть оцінені і отримають невеличку винагороду.

Загальна вартість проекту більше 170 тисяч євро.  Проект «Формування підприємницького середовища  для виробництва органічних ягідних культур в транскордонних районах України та Білорусі»дозволить збільшити кількість підприємців в цій сфері, підвищити інвестиційну привабливість прикордонних регіонів, а також налагодити ділові контакти у сфері ягідництва.

Схожі статті