+380673870816 +380673870816

Рівненщина європейська: Європейський підхід до безпечності харчових продуктів в Україні (ВІДЕО)

Угода про асоціацію з Європейським Союзом передбачає нові підходи до безпечності та якості. Для впровадження цих підходів Україна має імплементувати понад 250 актів ЄС.

Що вже вдалося зробити та які найближчі перспективи – дивіться у програмі. Окрім того, запровадження принципів ХАСП на підприємствах – ще одна євроінтеграційна вимога.

Що воно таке, і чому до нього так прихильно ставиться Європа – ми з’ясовували у експертів. Як виявилось, є надія, що українці перестануть купувати кота в мішку. Адже сьогодні європейська система безпечності харчових продуктів визнана однією з найкращих в світі, а європейський споживач – найбільш захищеним.

А нам з вами варто пам’ятати, що жодними зобов’язаннями не можна виміряти нашу ж безпеку та здоров’я. Українці мають бути зацікавлені споживати якісне. І Угода про асоціацію з ЄС – чудовий інструмент, щоб цього досягти.

Свої думки з приводу теми програми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net.

Схожі статті