+380673870816 +380673870816

Рівненщина європейська. Чи допоможе євроінтеграція впоратися зі сміттєвим колапсом (ВІДЕО)

«Прокинувся зранку – ретельно прибери свою планету» - розмірковував Маленький Принц. Чи допоможе Угода про асоціацію з ЄС хоча б трішки причепурити Україну – з’ясовуємо у програмі «Рівненщина європейська».

Угода про асоціацію України з Євросоюзом передбачає суттєві зміни у сфері управління відходами. Ми зобов’язалася інтегрувати у вітчизняне законодавство норми, закладені у відповідних директивах ЄС. Однак, терміни імплементації минули, а законів чи хоча б законопроектів, які відповідали б євроінтеграційним вимогам, і досі немає.

Для подальшої реалізації Національної стратегії управління відходами необхідно прийняти євроінтеграційний Закон «Про відходи», а також секторальні закони, сформувати Національний та регіональні плани втілення Стратегії. А ще трішки політичної волі та соціальної відповідальності – бізнесу та населення.

Свої думки з приводу теми залишайте у коментарях під програмою на сайті www.sfera-tv.com.ua та у мережі Фейсбук. Також чекаємо Ваших відгуків про проект «Рівненщина європейська» на електронну адресу rv.es@ukr.net

 

Схожі статті