+380673870816 +380673870816

Рівненщина долучиться до Міжнародного українсько-литовського конкурсу "Дружать діти на планеті"

Проект реалізовуватимуть на теренах України, а також  Литовської Республіки. Його учасниками можуть стати школярі та студенти Рівненщини. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Для цього потрібно надсилати на конкурс плакати, малюнки і фотографії на теми: "Дружба наших країн", "Я і моє здоров'я", "Я і моя безпека". Проект розрахований, зокрема, на учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців центрів позашкільної освіти, а також шкіл-інтернатів. Переможців визначать у травні. Серед нагород – заохочувальна поїздка до Литовської Республіки. 
    Організаторами конкурсу є Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Український державний центр позашкільної освіти, Литовська громадська організація "Від серця до серця", за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка, Державної служби молоді та спорту України, а також за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні і Посольства України в Литовській Республіці.

Схожі статті