+380673870816 +380673870816

Рівне з робочим візитом відвідали представники міжнародної фінансової організації НЕФКО

Фото пресслужби міськради Рівного

Представники компаній НЕФКО та Гарде завітали до Рівного з метою проведення робочої зустрічі в рамках реалізації проєкту НЕФКО-3 «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення», в рамках якого планується впровадження заходів з енергозбереження у 31 будівлі бюджетної сфери та модернізація вуличного освітлення міста.

Участь у заході взяли заступник міського голови Ігор Кречкевич, який виступає головою робочої групи з реалізації вищезазначеного проєкту та представники структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради з управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій, управління капітального будівництва, управління бюджету і фінансів, управління освіти, КП «Міськсвітло». Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

В ході зустрічі відбулось жваве обговорення особливостей підготовки тендерної документації та актів виконаних робіт. Відбулась дискусія стосовно важливості дотримання Плану закупівель затвердженого в рамках проєкту.

Схожі статті