+380673870816 +380673870816

Рівне долучилося до Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою"

Набридло бачити купи сміття на вулицях міста, парках, скверах?! Зробити Україну чистішою може кожен. Адже в нашій державі стартує всеукраїнська акція з прибирання сміття. Неоминула вона і наше місто. 

Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою" у Рівному проходитиме вже вдруге. Наразі розпочався етап збору активістів, які прибиратимуть забруднені місця. Де наводити порядок - немає різниці, запевнили координатори акції. Нині головне долучити якнайбільше охочих. В минулому році навести лад в усіх куточках України вийшли 22 тисячі громадян. В цьому році у Рівному таких наразі небагато. Вони свідомо розуміють необхідність такого заходу та знають з чого потрібно розпочати аби зробити нашу державу кращою.

Сергій Шкодич, учасник акції "Зробимо Україну чистою":

- Я думаю, що все ж потрібно розпочати з міста, прибирати сміття на різних вулицях. Тільки після цього виходити вже на якийсь більш глобальний масштаб, тобто Україну.

Після прибирання зібране сміття активістам допоможе вивезти та утилізувати влада. Втім, головною метою акції є створення сміттєпереробних заводів у кожній області.

Віталій Примак, координатор акції "Зробимо Україну чистою":

- Ми узгоджуємо з владою графіки, щоб вони надали машину і вивезли це сміття в одне якесь місце, а потім координатори цієї акції хочуть започаткувати такий процес, щоб в кожній області був сміттєпереробний завод. До цього ще далеко, але ми це будемо ініціювати, десь років два-три і надіюся, що у нас все вийде.

Учасник акції Марк Оплачко шкодує, що в нашій державі немає штрафних санкцій за викидання сміття в неналежних місцях. Адже така практика привчила б не смітити багатьох людей. В Рівному ж найбільше потребують прибирання, як запевнив юнак, парки та гідропарки.

Марк Оплачко, учасник акції "Зробимо Україну чистою":

 - Перша проблема – це те, що немає маленьких смітників, а по-друге, там найбільше ходить молодь, яка є найбільшим джерелом цього сміття.

Прибиратимуть по всій Україні 28 квітня. І хоча більшість активістів - це студенти, координатори акції планують залучити до "хорошої справи" представників політичних партій та благодійних організацій.

Схожі статті