+380673870816 +380673870816

Регбійний клуб Рівненщини не братиме участі у чемпіонаті України

Причина - брак коштів. Нагадаємо, що це вже четвертий учасник поточної першості, який не дограв сезон до кінця через недостатнє фінансування. Передчасно закінчили виступи у Вищій лізі також команди з Києва та Сімферополя.

Якщо спортивна команда двічі не виїздить на змагання в ігровий тур, то її автоматично знімають з чемпіонату України. Так сталося зі спортсменами регбійного клубу "Рівне". Тренер рівненських регбістів розповів, що клуб не вперше знімають з чемпіонату через недофінансування. 

Ігор Родзяк, головний тренер РК "Рівне":

ми весною не поїхали в Івано-Франківськ через фінансові труднощі. Потім, така ситуація трапилася і вдруге. Нема в нас коштів, щоб брати участь у змаганнях.

Проте, на юнацькі змагання з регбі спортивний комітет міста кошти виділить. Юнаки 94-95-го років народження вже відвідують тренування п’ять разів на тиждень. Спортсмени готуються до юнацьких ігор з регбі-7, які відбудуться наприкінці жовтня у Львові

Володимир Радчик, тренер-викладач ДЮСШ №4:

тренування проходять. Чекаємо тільки фінансування, щоб поїхати на змагання.

Тренер клубу розповів, що змагання з регбі серед дорослих є більш затратними, ніж юнацькі. Так, спортсменам потрібно оплатити дорогу, забезпечити проживання та харчування. Кожен з гравців, перебуваючи на грі, отримує по 30 гривень на добу. 

На стадіоні, де тренуються регбісти сьогодні нелюдно. Хлопці з дорослої ліги регбі-15 на тренування так і не прийшли, у кожного свої справи. Та й на чемпіонат вони не поїдуть, тому й доцільності у тренуваннях не бачать. А в цей час на Кубку світу з Регбі в Новій Зеландії вирують справжні пристрасті.


110915_Rekbi sferadesigner

Схожі статті