+380673870816 +380673870816

Реформування української залізниці відбудеться у три етапи

Для того, щоб почати оновлення основних фондів, Укрзалізниці на найближчі 20 років, враховуючи всі можливі джерела (а це близько 50 мільярдів гривень) необхідно 100 мільярдів гривень. Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.
    На сьогоднішній день український залізничний транспорт перевозить понад 45% пасажирів і понад 80% вантажів, і залишається основним перевізником промисловості Україні. При цьому у залізничну галузь за останні роки вкладається капітальних інвестицій лише близько 3% від загальних державних витрат, тоді як в розвинених країнах світу - близько 10 - 15%.
    Нагадаємо, згідно Державної програми реформування залізничного транспорту має відбутися в три етапи. Зокрема, 23 лютого Верховною Радою у другому читанні будуть розглянуті проекти закону "Про особливості утворення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування" та закону про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" (щодо розмежування функцій державного і господарського управління галуззю), після чого розпочнеться створення акціонерного товариства. Що стосується другого і третього етапів - вони поступово пройдуть до 2019 року.

Схожі статті