+380673870816 +380673870816

Разом з мешканцями с. Грабів, «Народному Контролю» вдалось знайти відповідального за проблемну ділянку дороги (ВІДЕО)

Доля цієї дороги тепер відома. Після втручання в справу НК,  чиновники нарешті звернули увагу на  проблему жителів села Грабів  та запевнили - дорогу відремонтують.

Раніше, до  «Народного контролю» звернулись жителі села Грабів.  Люди  бідкались  – дорога по вулиці Чорновола вкрай жахлива.  Боялися і за своє здоров’я, і за безпеку своїх дітей.

Софія,  жителька села Грабів:

- Люди ходять зачіплюються, падають. Вночі люди з роботи йдуть, теж не можна ходити, діти ходять, теж страшно. 

Валерій, житель села Грабів:

- Тут діти бігають, мені дітей цих шкода, як вони бігають по цих ямах і як вони падають.

Володимир, житель села  Грабів:

- Раз в десять років тягнуть сюди трансформатори по триста тон. Дорога  після цього приходить в абсолютну негідність вже.  А нам як жити?  Я кожного року міняю ходову на машині.

Чиновники вмивали руки і переводили стрілки один на одного. Про ремонт і говорити ніхто не хотів. Та коли врешті  у мешканців Грабова увірвався терпець, вони разом з командою «НК» вирушили  на президію Рівненської районної державної адміністрації. Після цього чиновники запевнили,  дорозі в Грабові  - бути!

Олександр  Оксимчук, начальник  відділу ЖКГ, інфраструктури та енергетики Рівненської РДА:

- Буде асфальтне покриття, будуть тротуари, разом буде робитися і проект на освітлення цієї дороги, щоб одним махом зробити і дорогу, і тротуарчики, і освітлення. Я думаю, що весна-літо 17 року питання буде закрито.

Мешканці Грабова раді, адже їх нарешті почули. Розповідають, що вже й не надіялись десь знайти допомоги.

Софія, жителька села Грабів:

- До того часу поки не втрутився «Народний контроль», ми звертались в різні інстанції. Нам скрізь робили відписки, відмовлялися від всього. Ну, а на даний момент ми звернулися до «Народного контролю» і  дякуючи їм наша справа зрушилася з мертвої точки. 

Ми обов’язково і надалі  триматимемо руку на пульсі справи. 

Схожі статті