+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини оштрафувала підприємства, які неналежним чином утилізовували свої відходи

Прокуратура області оштрафувала підприємства, які неналежним чином утилізовували свої відходи. До відповідальності притягнуто 164 посадових осіб. Прокуратура відшкодувала до бюджету 80 тисяч гривень збитку завданих довкіллю. 

Як повідомила обласна прокуратура, провівши перевірки в діяльності суб’єктів господарювання, виявила численні порушення. Для прикладу, працівники "Рівнеоблводоканалу" вивозили упродовж цього року на сміттєзвалища осад очисних споруд на місця видалення відходів без відповідних дозволів, а от у Здолбунівському та Володимирецькому районах працівники лікарень знищували медпрепарати та шприци неналежним методом, таким чином порушуючи Закон України "Про відходи". 

Враховуючи численність порушень у цій сфері, прокуратура області ще у червні цього року організувала проведення заходів, спрямованих на активізацію роботи з питань нагляду за додержанням вимог санітарного, ветеринарного та екологічного законодавства при поводженні з відходами. До речі, прокурорські перевірки тривають ще й досі.

Схожі статті