+380673870816 +380673870816

Призначено начальника Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід»

Фото пресслужби РОДА

На Рівненщині призначено начальника Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід». Ним став Олександр Кяго. Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль привітав його з новою посадою.

"Під час розмови ми окреслили наступні кроки для підтримки підрозділів територіальної оборони. Саме вони - надійний тил для професійної й добре оснащеної армії України", - сказав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Повідомляє пресслужба РОДА.

Нагадаємо, що є дві складові територіальної оборони. 

Перша: мешканець, який підписав контракт із Силами територіальноі? оборони ЗСУ, далі працює на своі?и? звичніи? роботі. Добровільно він може залучатися до заходів підготовки, наприклад, щотижнево, і раз на рік він бере участь в навчальних зборах. А в годину "Х" прибуває до штабу свого підрозділу, бере зброю та обороняє місто чи село, об’єкти критичноі? інфраструктури до підходу регулярноі? арміі?. 

Друга: мешканець, який підписав контракт, працює на постійній основі з військовими. Організація тероборони – це справа віи?ськових, яку вони роблять спільно з цивільною владою, органами самоврядування і громадянами. 

Як стати до лав Територіальноі? оборони, можна знаи?ти на саи?ті https://sprotyv.in.ua/ або зателефонувати на гарячу лінію: 0 800 507 028.

Схожі статті