+380673870816 +380673870816

Приватного підприємця з Квасилова, селищна рада без пояснень позбавила дозволу на торгівлю (ВІДЕО)

Пані Катерина про свою історію бізнесу у Квасилові не може розповідати без сліз. Відкрила справу, як годиться – зібрала весь пакет документів

Катерина, приватний підприємець:

- Я написала заяву, звернулася, мені дали рішення. Я торгувала, все було дуже добре, люди були задоволені. Приходили ті самі люди, брали багато товару. Зараз в мене дуже багато товару пропало.

Та незабаром до пані Катерини  на лоток почав навідуватися селищний голова і просив змінити місце дислокації. Однак, жінка відмовилася. Відтак, у неї забрали дозвіл на торгівлю.

Катерина, приватний підприємець:

- Підходжу я в сільську раду на другий день, заношу квитанцію, що я оплатила за місце, селищний голова  до мене почав кричати в сільській раді і сказав, що не хочете по доброму -  буде по поганому. Він дав мені зрозуміти, щоб  я до нього більше не зверталася.

Аби розібратися у ситуації, журналісти «Народного контролю» вирушили до Квасилівської селищної ради та у розпал робочого дня застаємо порожні  кабінети.

Як з’ясувалося згодом, селищний голова у відпустці. І поки керманич селища насолоджується відпочинком, його підопічні не вельми переймаються проблемами Квасилова та його мешканців.  Та й сам голова підтвердив -  допоки не відпочине, роз’яснень по цій справі ми не отримаємо.

Степан Горбатюк, селищний голова Квасилова:

- Відпустка, 19-го числа будем, дівчата, ви мене слухаєте, ні?

Юристи «Народного контролю» кажуть, рішення голови нікчемне, але  його змінити може лише суд. 

Ірина Давидюк, юрист «Народного контролю»:

- В даній ситуації, щодо підприємця було прийнято рішення, в якому відсутні будь-які норми, щодо скасування раніше виданого їй дозволу на торгівлю. В такому  випадку, підприємцю потрібно звернутися до суду для того, щоб скасувати дане рішення.

Юристи «Народного контролю» допомогли  пані Катерині скласти  позов до суду, аби допомогти приватному підприємцю відновити справедливість.

Схожі статті