+380673870816 +380673870816

Представники Рівного вивчають передовий досвід міського транспорту Чехії

Фото пресслужби міськради Рівного

Начальник Департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима та депутат міської ради, член постійної комісії з питань міського господарства, транспорту, зв’язку та екології Федір Мисюра перебувають з робочим візитом у Чеській Республіці.

- Представники Рівненської територіальної громади перебувають у відрядженні на запрошення Генерального консульства Чеської Республіки у Львові. Руслан Гудима та Федір Мисюра беруть участь у програмі проекту «PROPED - міський громадський транспорт (Західна Україна)», який триватиме з 21 по 26 листопада. Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

- У рамках програми рівняни ознайомляться із виробництвом автобусів та тролейбусів у Чеській Республіці та із системою управління сучасним громадським транспортом.

- У перший день поїздки учасники програми відвідали SKODA ELECTRIC a.s, де провели зустріч з комерційним директором Karel Majer та менеджером з продажу Viktor Vahata. Ознайомились з виробництвом тролейбусів, електробусів та автобусів з водневими та газовими двигунами. Також познайомились з головним інженером та розробником (батьком) всіх електродвигунів Skoda - Martin Volcek, який провів екскурсію на підприємстві, - розповідає Федір МИСЮРА.- Попереду ще заплановано зустрічі із представниками Магістрату міста Прага, із представниками транспортних підприємств та компаній, участь у двосторонній зустрічі у Міністерстві промисловості та торгівлі Чеської Республіки, відвідини чеського ярмарку «CzechBus 2021».

Схожі статті