+380673870816 +380673870816

Представники ОБСЄ відвідали Державну екологічну інспекцію України

З метою обговорення основних напрямків та оцінки матеріальної бази для створення навчального центру з підготовки та підвищення кваліфікації державних інспекторів до Державної екологічної інспекції України прибули представники Організації по безпеці та співробітництву в Європі (ОБСЄ). Про це повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів. 
    Європейська організація, що займається питаннями безпеки, запропонувала конкретні напрямки підтримки діяльності Центру. Зокрема, це методична допомога, розробка та коментування навчальних програм з урахуванням розробок та рекомендацій таких організацій як секретаріату Базельської конвенції, Монреальсько протоколу, ініціативи "Зелена митниця", Інтерполу, мережі ЄС з виконання в правозастосування природоохоронного законодавства IMPEL TFS, а також залучення експертів для підвищення кваліфікації інспекторів на державному кордоні, розробка та інтегрування курсу дистанційного навчання, надання відповідної літератури, сприяння збору колекції відходів, закупівля обладнання для експрес-аналізу вантажів.
    Подальша співпраця є продовженням програми, в рамках якої вже була здійснена взаємодія ОБСЄ та Держекоінспекції України з виявлення та запобігання незаконному транскордонному обігу відходів, озоноруйнуючих речовин та рідкісних видів дикої фауни та флори. Так, презентовані на відповідних семінарах картки "Нагляд за відходами" ефективно використовуються на практиці та дозволяють інспекторам оперативно та якісно ідентифікувати відходи різних видів.Консультації зі створення навчального центру також проходять у рамках співпраці Держекоінспекції України та МАГАТЕ.

Схожі статті