+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини зустрілися з ветеранами та пенсіонерами органів внутрішніх справ

До Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ, який щорічно у нашій державі відзначається 10 листопада, у залі колегії Рівненського відділу УМВС відбулася зустріч керівництва Управління із ветеранами та пенсіонерами правоохоронних органів області. 

Розпочалася зустріч з урочистих привітань від працівників правоохоронних органів. Щирі слова звучали для ветеранів та пенсіонерів. Не забули вшанувати хвилиною мовчання і загиблих побратимів.

Згодом розпочалося жваве спілкування, ностальгічні спогади та поради молодому поколінню. Член Ради ветеранів Володимир Попов пригадав, що колись працювати було легше. Тому молоді варто набиратися мудрості та терпіння, аби гідно нести службу.

Володимир Попов, член Ради ветеранів ОВС:

- Нам було легше служити. У той час було трошки легше, бо не було ринкової економіки. Було стабільне законодавство. Зараз складна політична ситуація. Ринкові відносини. Забезпечення міліції стало трошки іншим.

Під час урочистостей гості отримали грамоти та іменні годинники. Начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко підписав наказ про заохочення пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ з нагоди свята та за їх активну участь у громадському русі.

Василь Лазутко, начальник УМВС України в Рівненській області:

- Шановні ветерани. Сьогодні велике свято. Ви віддали все своє здоров’я і життя для боротьби із злочинністю. Я радий зустріти Вас у кабінеті. Я готовий вислухати ваші побажання, що стосуються покращення роботи міліції.

Нині колишні працівники органів УМВС із впевненістю стверджують, що завжди готові поділитися безцінним досвідом із молодим поколінням та прийти на допомогу. Вони зізнаються, що робота у правоохоронних органах залишила відбиток у серці на все життя.

Схожі статті