+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини доставили у притулок дітей, які жебракували

В обласному центрі у період з 28 листопада до 11 грудня тривали оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Діти вулиці". Основна увага зверталася на виявлення неповнолітніх, які займалися бродяжництвом, жебрацтвом, та тих, які ведуть аморальний спосіб життя. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Упродовж оперативно-профілактичних заходів працівники міліції склали 67 адміністративних протоколів за правопорушення, скоєні неповнолітніми. За скоєння правопорушень 28 батьків притягнуто до адмінвідповідальності за неналежне виховання своїх дітей, на 14 неповнолітніх складені протоколи за куріння у невстановленому місці. Також активно відслідковувалися факти продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв дітям. 
     Так, за час операції задокументовано 12 таких фактів, а за одним із них до Департаменту регіонального управління при ДПА в Рівненській області правоохоронці направили подання про позбавлення ліцензії на продаж алкогольними напоями. Минулого тижня працівники міліції виявили трьох дітей віком до 10 років, які на зупинці у Рівному просили гроші у перехожих. За словами дітей, вони приїхали із Закарпаття, а кошти збирали на харчі, щоб віддати матері, яка в даний момент випікає хліб на хлібозаводі. Дітей доставили у притулок для неповнолітніх, де вони перебувають і досі.

Схожі статті