+380673870816 +380673870816

Отримати ID-картку – вперше: встановити особу допоміг відеоконференцзв’язок

Фото - УДМС України у Рівненській області

До Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області з питання оформлення паспорта громадянина України у формі ID-карти звернулася громадянка міста Макіївки.

Ганна народилася і виросла в Макіївці, виховувала доньку та перебувала на окупованій російським агресором території до серпня 2022 року. Влітку минулого року їй разом з дитиною вдалося виїхати на підконтрольну Україні територію. Наразі вони проживають у місті Костопіль  .

У зв’язку з окупацією Донеччини у Ганни не було можливості оформити паспорт Громадянина України по досягненню віку, тому це її перше звернення до міграційної служби для отримання паспортного документу.

Зважаючи на відсутність у громадянки документів, які б посвідчували її особу, міграційники Рівненщини вперше в регіоні використали можливість встановлення особи дистанційно з використанням засобів відеоконференцзв’язку.

Такий формат проведення встановлення особи, запроваджений урядом у період дій воєнного стану, значно полегшує документування громадян з тимчасово окупованих територій України.

Детальніше про особливості процедури – за за посиланням.

Джерело: УДМС України у Рівненській області

Схожі статті