+380673870816 +380673870816

Острозька академія співпрацює із Організацією Об’єднаних Націй

Національний університет "Острозька академія" розпочав співпрацю із Програмою розвитку ООН у рамках проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Про це повідомила прес-служба Острозької академії.
     Острозька академія - єдиний вищий навчальний заклад Рівненської області, який буде залучений до цього проекту і працюватиме над створенням сприятливого середовища для довгострокового соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом вдосконалення місцевого самоврядування та підтримки ініціатив, спрямованих на розвиток громад, на всій території України.
     Науковцями Острозької академії уже зроблені перші кроки для реалізації мети проекту. Також науковці 27–28 жовтня відвідали Семінар для представників вищих навчальних закладів, який проводили Програма розвитку ООН та Представництво ЄС в Україні. На цьому семінарі здійснювалося обґрунтування, обговорювалося бачення та розроблявся алгоритм взаємодії вищих шкіл та Програми розвитку ООН, оскільки дотепер такої співпраці фактично не існувало. Планується, що між Національним університетом "Острозька академія" та Програмою буде укладена угода про довгострокову співпрацю.

Схожі статті