+380673870816 +380673870816

Оперативний план боротьби з торгівлею людьми: спільні заходи та превентивні умови на Рівненщині

Фото - УДМС України у Рівненській області

З метою реалізації Оперативного плану заходів по боротьбі з торгівлею людьми на 2023 рік посадовцями Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці проведено робочу нараду з завідувачем сектору запобігання нелегальної міграції, реадмісії та видворення Управління Державної міграційної служби у Рівненській області Олександром Власиневичем. Повідомляє УДМС України у Рівненській області.

Обговорено та напрацьовано алгоритм дій щодо організації спільних профілактичних заходів по боротьбі з торгівлею людьми, досягнуто згоди щодо оперативного обміну інформацією, проведення роз’яснювальної роботи з населенням.

Актуальність піднятого на нараді питання продиктовано певними змінами на ринку праці, пов’язаними з наслідками російського військового вторгнення, а саме: припинення роботи значної кількості промислових підприємств, труднощі з пошуком роботи внутрішньо переміщеними особами за набутим фахом, втрата окремими із них документів, що посвідчують особу. Реалізація намічених планів створить додаткові превентивні умови запобігання торгівлі людьми при працевлаштуванні та використання праці найманих працівників роботодавцями.

Схожі статті