+380673870816 +380673870816

Очільник Рівненщини вислухав проблеми людей із особливими потребами

Очільник області Василь Берташ поспілкувався з представниками УТОГ і УТОС. За "круглим столом" обговорили проблеми краян із обмеженими фізичними можливостями та визначилися з перспективою їх вирішення. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Так, активісти, які представляють інтереси глухонімих і незрячих, просили сприяння в голови облдержадміністрації у вирішенні матеріальних, житлових, медичних і транспортних питань. Зокрема, їм бракує коштів на статутну діяльність й оплату комунальних послуг, а деякі районні організації не мають власних приміщень. Серед основних також назвали проблеми безробіття та збуту продукції, яку виробляють краяни з особливими потребами. 
     Василь Берташ доручив заступникові голови облдержадміністрації Світлані Сад узагальнити всі озвучені питання та розробити до кінця місяця обласну програму підтримки краян із обмеженими фізичними можливостями. Запропоновану стратегію обговорять на нараді разом із головами райдержадміністрацій і міст та представниками УТОГ і УТОС. Кінцевий варіант програми очільник області пообіцяв винести на розгляд сесії та відстоювати необхідність її фінансування перед обласними обранцями.

Схожі статті