23.03.2011, 18:32
2063
НУВГП відзначив День кар'єри
![](/img/1000/news156.jpg)
День кар’єри відзначається в Національному університеті двічі на рік із залученням різних спеціальностей, з метою вигідного працевлаштування студентів вишу. За останній рік 94 % випускників знайшли себе на ринку праці. Налагоджувати зв’язок за словами проректора НВГП Григорія Сапсая, допомагає і спеціальна лабораторія з працевлаштування, що діє в університеті.