28.03.2011, 18:40
1449
Нововведення у сфері освіти
![](/img/1000/news203.jpg)
Окрім смс сповіщення про успішність та регулярність відвідування занять, освітяни мають на меті впровадити проект "Щоденник юей". Головна ідея – електронне, статистичне звітування на спеціальному сайті про навчання дітей. Точний термін впровадження подібних сповіщень освітяни не повідомляють. Кажуть, зараз тільки триває ознайомлення представників шкіл з можливими новаціями в сфері освіти. Так, чи інакше, навіть серед широкого використання новітніх технологій, перевагу все ж надаватимуть традиційним батьківським зборам як найефективнішому методу вчителів роботи з батьками та школярами.