+380673870816 +380673870816

Нові контрольні роботи у школах Рівненщини

     Міністерство освіти, науки, молоді та спорту запровадило проходження обов’язкових підсумкових перевідних контрольних робіт з математики, української та іноземної мов, історії України для школярів 5-8 класів. Хоча діти і так складали подібні кредити в кінці навчального року, цьогоріч завдання для всіх однакові та впорядковані у спеціальних посібниках.

     До управління освіти Рівненського міськвиконкому надійшов лист з вищої інстанції, в якому рекомендується розпочати підготовку в загальноосвітніх закладах до письмових контрольних робіт. Освітяни міста вже проаналізували усі завдання – і визначили,  вони повністю відповідають навчальній програмі. Все ж, дещо спантеличені, адже дізналися про це лише зараз, а не з початку навчального року.

     У 13 школі нашого міста готуватися до контрольних робіт учні почали вже. Вони масово скуповують рекомендовані посібники із завданнями та відповідями. Вчителі ж, виділяють час для розв’язання та роз’яснення складних запитань. Втім, як зізнаються педагоги, на практиці переконалися, письмові роботи є менш ефективними ніж усні.

     Загалом, у школах Рівного підсумкові контрольні роботи заплановані 11 травня з української мови, з історії України – 13, з іноземної мови - 17, а з математики 20 травня.

 


110404_Shkola 13 sferadesigner

Схожі статті