+380673870816 +380673870816

"Небесна колискова" серед номінантів головної телевізійної премії країни "Телетріумф"

Цьогоріч 156 експертів в області телебачення визначало кращих з кращих у українському телепросторі. У цей перелік потрапив Рівненський регіональний проект "Небесна колискова", який боровся за перемогу у номінаці "Краща дитяча програма". На 12 і як жартували на "Телетріумфі" останній, згідно календаря Майя, церемонії, побувала і наша знімальна група. 

Ірина Мороз, журналіст:

- "Сфера-ТВ" чи не єдиний регіональний канал, що потрапив на вручення головної премії країни "Телетріумф". Програма "Небесна колискова" стала номінантом та завоювала увагу глядачів. Незвичність ефірів, креатив і що найголовніше, дитяча щирість та талант – це те, що відрізняє "Небесну колискову" від інших претендентів.

Лімузини, червона доріжка, зірки блакитного екрану та визнання публіки. 12 церемонія вручення премії "Телетріумф", за словами експертів, нагадувала дзеркало, що відтворює ситуацію в телепросторі. Зокрема нагородження відобразило і той факт, що на українському телебаченні для журналістської професійної аналітики залишилося мало місця, левову частку телепростору, очевидно, згідно попиту глядачів, заполонили розваги, шоу, серіали, до того ж більшість виробництва "Студії Квартал-95".

Досить мало, за словами експертів, у нас і тих проектів, що виховують найменшу аудиторію України – дітлахів. У номінації "Програма для дітей" було представлено три "телепродукти" - столичного, запорізького та рівненського виробництва. Нашу регіональну програму "Небесну колискову" на всеукраїнській телевізійній премії презентувала зі своєю командою автор Валентина Сенько, або ж як її величає малеча - тьотя Валя.

Валентина Сенько, автор телепроекту "Небесна колискова":

- Над програмою працює команда, якій я дуже вдячна. Програємо чи виграємо, все одно дуже вдячна – це наші оператори, звукорежисери, багато людей. Хотіла б зауважити, що програма "Небесна колискова" - це чи не єдина програма в Україні, яка дає можливість простим дітям, пересічним зніматися і пізнавати ази телебачення і згодом вони стають зірками дитячої телепрограми і майбутнє нашого телевізійного бомонду.

На дефіцит в Україні якісного сучасного телевізійного продукту для дітей поскаржився нашій знімальній групі Руслан Сенічкін, один з ведучих церемонії, журналіст, разом з яким прокидається уся країна на одному із столичних телеканалів.

Руслан Сенічкін, телеведучий:

- Дуже мало в українській телевізії сучасних дитячих програм. Тому кожна така програма на вагу золота і тут важко перемагати, тим більше, якщо це торкається самих дітей. Кожного хочеться відзначити. Вони всі тендітні і ранимі, більше, ми знаємо через "Голос діти", там стільки сліз. Тому я вам бажаю перемоги, дітям – наснаги, а дорослим витримати це.

Донька відомої телеведучої Ольги Фреймут дитячі програми дивиться мало. Як зізналась нам "народний ревізор", її чадо більше полюбляє документальні фільми, хоча українське телеменю пані Оля вважає досить розмаїтним.

Ольга Фреймут, тедеведуча:

- Українське телебачення – це дуже вишукане і модне телебачення, я мала можливість працювати в різних жанрах. Українці, ми ж такі працеголики і ми не вміємо красти чужі ідеї. Наше телебачення унікальне. Ті продукти, які є у нас, потім стають власністю інших країн. У нас хороший смак.

У підсумку на "Телетріумфі" найбільше відзнак зібрали проекти, що виходили в ефірі каналу "Інтер". Причому 9 відзнак з 21 здобули продукти виробництва "Студії Квартал-95". Прорватися через міцну стіну столичних каналів регіональному телебаченню "Сфері" так і не вдалося. Перемогу у номінації "Програма для дітей" здобув Перший національний зі своїм проектом "Школа юного суперагента". Проте, схоже, ця звістка "Сферу" не засмутила.

Валентина Сенько, автор телепроекту "Небесна колискова":

- "Небесна колискова" достойно представила себе на конкурсі "Телетріумф". І з усієї України регіональні програми потрапили лише дві, тому я думаю, що ми достойні. Нас бачила вся Україна. Я передаю великі вітання своїм діткам. Хочу сказати, що вони найкращі. Найвища нагорода – це посмішка моїх дітей.

Тьотя Валя запевняє, "Небесна колискова" вже переможець. Її найбільший скарб – це талановиті малюки, що творять не стільки рейтингову, а більше душевну передачу і заслуговують на визнання та любов своєї аудиторії глядачів.

Схожі статті