+380673870816 +380673870816

"Небесна колискова" для маленьких рівнян подарувала казковий концерт

Позитив, драйв та шалену насолоду. Усе це 1 червня у Міжнародний день захисту дітей для маленьких рівнян подарував дитячий проект телеканалу "Сфера-ТВ" "Небесна колискова". Разом зі своїми прихильниками відсвяткували також і  день народження "Небесної колоскової". За 7 років програма стала для рівненської малечі справжнім гідом у світ чудес та казкових пригод. 

1 червня відзначається одне із найстаріших міжнародних свят – День захисту дітей. Не оминуло святкування і Рівне. Усіх місцевих хлопчиків та дівчаток традиційно у цей день привітав дитячий проект телеканалу "Сфера-ТВ" "Небесна колискова".

Тьотя Валя, автор і ведуча дитячої телепрограми "Небесна колискова":

- День захисту дітей будемо святкувати з нашими друзями. Наші дітки порадують вас своїми виступами, гарними костюмами.

Концерт, який влаштували вихованці проекту "Небесна колискова" об’єднав і дорослих, і малечу. А танцювальний номер від маленьких та непосидючих "Маш" зумів запалити в очах усіх присутніх вогник азарту та захвату. Концерт від вихованців проекту "Небесна колискова" припав до душі навіть мужнім чоловікам.

Сергій Білічук, комерційний директор торгового центру:

- Свято сподобалося, дуже гарно організовано. Позитивні емоції отримали як батьки, так і діти. Я думаю, це добре, що у нашому місті проводять такі свята, адже діти для всіх нас - це квіти життя.

Окрім цього, у перший календарний день літа телевізійний проект "Небесна колискова" відсвяткував і свій сьомий день народження. Не обійшлося і без торту, щоправда, не їстівного, а танцювального. Організатори свята зізнаються, що влаштовувати подібні заходи - справжня насолода.

Марія Луцюк, представник телеканалу "Сфера-ТВ":

- Я б не сказала, що це було складно. Приємно робити щось світле та хороше дітям.

Не обійшлося і без подарунків. За участь у конкурсах малеча отримала призи, а найголовніше - разом із "Небесною колисковою" поринула у феєричний та дивовижний світ казки і веселощів.

Схожі статті