+380673870816 +380673870816

Наталія Королевська завітала на Рівненський льонокомбінат

Голова комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська у Рівному виступила на прес-конференції та зустрілася за зачиненими дверима із підприємцями нашого міста. Насамкінець свого візиту до нашого краю нардеп завітала до Рівненського льонокомбінату.

Його власник Олег Червонюк розповів журналістам, хто ж саме та чому запропонував пані Наталії відвідати колишнього гіганта промисловості.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Це була ініціатива об’єднання легковиків України, які запропонували відвідати наше підприємство. Адже вони володіють інформацією, що у нас гарне, сучасне виробництво і нам є що показати. 

Наталія Королевська розповіла, що будучи головою свого комітету, вже побувала у різних куточках нашої країни та відвідала чимало комбінатів та заводів. Проте, за весь час перебування на посаді голови комітету ВРУ з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва не бачила процесу виготовлення тканини.

Також нардеп зауважила, що в Україні є безліч підприємств із застарілим обладнанням та вимираючим виробництвом. Від побаченого на Рівненському льонокомбінаті пані Наталія була у захваті та ще раз переконалася, що серед правил існують і винятки.

Наталія Королевська, голова комітету ВР України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва:

- Винятками є такі підприємства, які не дивлячись на кризу, на новий податковий кодекс, на колосальні переміни, у які вкладають гроші, купують дороге обладнання. Коли в Україні відкриваються такі підприємства, то ми розуміємо, що все не так вже і погано, і можна ще боротися із перешкодами.

На запитання, чи варто розраховувати льонокомбінату на певну матеріальну допомогу від влади, Олег Червонюк запевнив, що секрет успішного підприємства полягає у впевненості його власника, що все можна зробити власноруч.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Люди повинні розраховувати самі на себе, а потім думати чи допоможуть нам політики. Я думаю, що це приємно, коли на Рівненщину приїздять політики різних рівнів і намагаються розібратися у проблемах і питаннях, які нині назріли. 

Чи отримає допомогу власник Рівненського льонокомбінату від влади для подальшого розвитку підприємства – покаже час.

Схожі статті