+380673870816 +380673870816

Наше місто від 13.10.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Як розпочати ремонтні роботи, коли частина людей не хоче індивідуального опалення? На тимчасовій контрольній комісії вирішували, як проводити ремонтні роботи в будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 62 а. 

Закриття спідвейного сезону та 55-річчя «Радуги Рівне». Для участі у  Міжнародному турнірі на рівненському Мототреці прриїхали гонщики не тільки з України, але й Чехії, Латвії, Польщі, Аргентини та Словаччини.  

Птахи отримують свободу. У Рівненський зоопарк пернаті потрапляють із різних причин: поранення, виснаження чи, навіть, випадіння із гнізда. Та після того, як їм надають першу допомогу, і працівники зоопарку переконуються у їхній спроможності вижити на волі, їх відпускають.

Хто на що хворіє? Вести облік дерев у місті, аби знати про їх стан – таку ініціативу придумали представники проекту «Сад історій в Рівному».

Історія про равликів. Маленькі рівняни тепер  знатимуть який прапор нашого міста, їм про це розповіли на прикладі казки про кольорових равликів.

Розгляд координаційним комітетом проектів громадського бюджету продовжився! Нагадаємо,  минулого тижня комітет вже збирався з цього приводу. Втім  деякі проекти члени комісії вирішили відкласти на довивчення.

Про підготовку до зими, грип та продовження режиму роботи закладам громадського харчування — засідання міськвиконкому.

Про списання майна шляхом відчуження, компенсації за перевезення пільговиків і про те, як тепер проходитимуть концерти у Рівному говорили на засіданні бюджетної комісії Рівненської міської ради.

Схожі статті