23.12.2011, 14:25
1493
Надзвичайна ситуація від 22.12.2011
![](/img/1000/news3155.jpg)
Минулої ночі на дорогах Рівненщини знову жертви. В області місцеві жителі і надалі продовжують знаходити в землі боєприпаси часів Другої світової війни.
У Володимирецькому районі легковий автомобіль зіштовхнувся із гужовою повозкою. Дітей у садочках Рівненщини годували синтетичними барвниками та ароматизаторами. Днями у селі Милятин Острозького району ледь не згорів будинок та його власник. У Рівному орудують крадії автомобілів.