21.03.2012, 12:38
912
Надзвичайна ситуація від 20.03.2012
![](/img/1000/news4768.jpg)
На Рівненщині троє малолітніх дітей та їх старенький дідусь ледь не задихнулися чадним газом у власній квартирі.
Пішоходи, стережіться автомобілів, аби не опинитися під їхніми колесами. На Здолбунівщині за два дні скажена собака покусала чотирьох дітей. На Рівненщині необачна утилізація непридатного зілля, лише за один день завдала збитків господарям на декілька тисяч гривень.