15.12.2011, 17:19
1428
Надзвичайна ситуація від 14.12.2011
![](/img/1000/news3020.jpg)
На Рокитнівщині браконьєри підстрелили двох працівників лісового господарства. На щастя, обоє залишилися живі.
Три доби знадобилося правоохоронцям аби розшукати водія втікача. Немає грошей – немає повноцінної пожежної частини. На Березнівщині більше 20 тисяч місцевих жителів ризикують залишитися без рятувальників. Іноземець на автівці збив людей прямісінько на автобусній зупинціі.