09.12.2011, 20:11
1316
Надзвичайна ситуація від 09.12.2011
![](/img/1000/news2939.jpg)
У вогні знову гинуть люди. В обласному управлінні МНС вкрай стурбовані, адже більшість смертей через порушення елементарних правил пожежної безпеки.
У Володимирецькому районі десятирічні діти із цікавості напилися горілки, і опинилися в реанімації. Прокуратура області вимагає продовжити строк ув’язнення матері, яка продала власну дитину. Погоничі за швидкою наживою орудували на Дубровицькому кладовищі. Там невідомі пошкодили та обібрали могилу. У Рівному міліція під час відпрацювання затримала іноземця-нелегала.