+380673870816 +380673870816

На засіданні тендерного комітету учасники розглянули пропозиції із реалізації риби, масла та олії

Засідання тендерного комітету продовжило свою роботу, де його учасники розглянули пропозиції із реалізації риби, масла та олії. 

Розпочали члени тендерного комітету із розкриття пакетів пропозицій на закупівлю рибної продукції. Тут найвигіднішу ціну запропонувало товариство "Рівнехолод". До прикладу, оселедець заморожений за 22 гривні 50 копійок проти 23,25 та 26 гривень інших учасників. Наступними озвучили пропозиції щодо закупівлі молока. Тут варіабельність цін від учасників коливалася від 6,50 товариства "Віртуоз ЛТД" до 6,80 від підприємця Яремчука. 

Від молока перейшли і до масла. Тут члени тендерного комітету при розкритті пакету виявили певні недоліки: товариство "ТВК Сервіс" не вказало жирність молока, а це є обов’язковою умовою.  

Катерина Сичик, голова тендерного комітету управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- Є кваліфікаційні критерії до усієї документації, яка повинна бути оформлена. Ми обов’язково маємо зафіксувати у протоколі розкриття ту невідповідність, яка є. Тому, коли буде прийматися рішення, ми візьмемо це до уваги.

До речі, це підприємство вказало найнижчу ціну на масло. Його вартість становила 41 гривню за кілограм. Найдорожчою вона виявилася у товариства "Рівнехолод" - 57,35. Проте, у цього масла фіксована жирність 72,5%. 

Наостанок тендерний комітет розглянув пропозиції, які стосувалися олії. Тут запропонована вартість коливалася від 15,20 товариства "Віртуоз ЛТД" до 20,50 від фізичної особи підприємця Савицької. Щодо самої тендерної процедури, голова комітету під час засідання неодноразово наголошувала на цілісності пакетів. А от уважні учасники помітили відсутність печатки на одному з них. У комітеті це пояснили довільною формою запакування конвертів.

Катерина Сичик, голова тендерного комітету управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- Я особисто, як голова, сьогодні звертала увагу на те, щоб дотримувалася цілісність пакету. Кожен учасник, який подає пакет, по-своєму забезпечує цілісність пакету, ставлячи печатки. 

Підбиваючи підсумки засідання, члени тендерного комітету врахували всі неточності, внісши їх до відповідного протоколу. Вони відзначили, що все відбувалося законно.

Катерина Сичик, голова тендерного комітету управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- Практично технічних питань не було. Питання, які були від учасників і членів комітету відразу на місці вирішувалися. Я вважаю, що сьогоднішнє засідання пройшло згідно  Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Наступне розкриття тендерних пропозицій відбудеться 10-11 січня. А імена переможців та їх цінові пропозиції можна знайти на офіційних сайтах управління економіки України та Рівненського управління освіти.

Схожі статті