+380673870816 +380673870816

На Волині за місяць вдалося зменшити на 10 мільйонів гривень борг із зарплатні

Упродовж березня заборгованість із виплати заробітної плати на Волині вдалось зменшити на 10 мільйонів гривень. Про це розповіла начальник управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Лише за один місяць в області досягнуто значних результатів – із 18,5 мільйонів гривень борг зменшився до 8,3 мільйонів гривень. Все це - за рахунок того, що усім шахтарям ліквідовано заборгованість із зарплатні.
    Нагадаємо, що 2 квітня держава повністю розрахувалася із волинськими шахтарями - вугільникам виплачено понад 26 мільйонів гривень заборгованої зарплати. За її словами, борг із зарплати залишається на економічно-активних підприємствах у Іваничівському, Луцькому, Любешівському, Ратівському районах та у містах Луцьк і Нововолинськ.
    Світлана Мишковець також повідомила, що до 150 керівників підприємств, де рівень заробітної плати менший, ніж вимагає законодавство, облдержадміністрація направила листи з проханням врегулювати ситуацію.

Схожі статті