+380673870816 +380673870816

На Волині відкрили молокопереробний завод

У Горохівському районі Волинської області презентовано продукцію нового молокопереробного заводу – із торговою маркою «Угринів-молоко». Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Молокопродукти виготовлятимуться виключно із власної сировини, оскільки надій молока у господарстві сягає 15 т щодоби. Тут запроваджено замкнутий цикл виробництва: всю технологію автоматизовано та комп’ютеризовано фахівцями фірми "TESA" (Ізраїль). Обладнання розраховане переробляти три тонни молока на годину.     Сьогодні тут працює сім спеціалістів, у перспективі збільшення штату.
     Уже запущено виробництво молока, кефіру, сметани та йогуртів різного ґатунку та жирності. Відпускна ціна натурального пастеризованого молока "ЕКСТРА" і вищого гатунку, запакованого в 0,5- і 1-літрові пакети, відповідно, з жирністю 2,5 % в – коливатиметься в межах 5 гривень за літр, а з жирністю 3,2% - близько 6 гривень за літр.
    Реалізовувати продукцію керівництво заводу має намір у спеціальних торгових точках, а частину планує постачати у заклади соціальної сфери. Зведення та оснащення заводу обійшлось ініціатору у 8 мільйонів гривень. Частину коштів взято у кредит, відсотки за яким частково відшкодовуються з Волинського обласного бюджету.

Схожі статті