+380673870816 +380673870816

На Волині обслуговуючий персонал навчатимуть англійської

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Едуард Стоєв провів організаційну нараду з реалізації державних та місцевих ініціатив, спрямованих на покращення обслуговуванням іноземних туристів. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    На Волині триває серйозна робота із встановлення у торгових мережах області електронно-торгового обладнання: терміналів та касових апаратів. Під час однієї із нарад голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук відмітив, що це стосується не всіх підприємців, а лише тих, які здійснюють свою діяльність у населених пунктах, де проживає понад 25 тисяч осіб, а площа торговельного закладу – більше 20 квадратних метрів. Окрім цього, електронно-торгове обладнання обов’язкове на автозаправках та бажано в аптечній мережі.
    Обговорено також робочі моменти щодо видання туристичного довідника області, який має вийти англійською, українською та російською мовами тиражем 10 тисяч примірників. Окрім цього, дані чіткі доручення щодо організації навчання персоналу закладів торгівлі та сфери обслуговування англійської мови.

Схожі статті