+380673870816 +380673870816

На Волині Горохівський район отримав 150 мільйонів державної підтримки

Під час обговорення підсумків соціально-економічного розвитку Горохівського району за минулий рік з державного бюджету місцевим бюджетам Горохівського району спрямовано 88,3 мільйонів гривень дотації вирівнювання. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Крім цього, для вирішення питань соціального забезпечення та соціально-економічного розвитку району виділено ще 66,5 мільйонів гривень цільових субвенцій. Зокрема, для проведення капітального ремонту закладів охорони здоров’я, реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів міста Горохів, встановлення твердопаливних котлів у п’яти сільських школах та інше.
    Також з обласного бюджету у минулому році для бюджету району спрямовано 918 тисяч гривень цільової субвенції, що на 40% більше від попереднього року. За рахунок коштів обласного бюджету вирішене питання капітального ремонту дитсадка у селі Михлин, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у місті Горохів, інших об’єктів соціальної сфери. Окрім того, для проведення природоохоронних заходів з обласного бюджету в 2011 році району спрямовано 80 тисяч гривень та понад 150 тисяч гривень - для виконання програм розвитку агропромислового комплексу.

Схожі статті