+380673870816 +380673870816

На трасі "Київ-Чоп" між селами Птича та Верба постійно працюватиме наряд ДПС

Реконструйовану до ЄВРО-2012 автодорогу "Київ-Чоп" між селами Птича та Верба у Дубенському районі удосконалюють. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю ДАІ УМВС України в Рівненській області.
     Впродовж липня тільки на 395 кілометрі цієї траси сталося дві дорожньо-транспортні пригоди, в яких потерпіли люди та ще декілька, в яких транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Загалом в результаті цих ДТП 12 людей травмовано та одна людина загинула.
     Попереджувальні знаки, що зобов'язують водіїв знизити швидкість на даній ділянці дороги, часто ігноруються. Це, в свою чергу, призвело до подібних пригод на заокругленій ділянці дороги. Віраж у цьому місці був побудований з урахуванням швидкості транспортного засобу у 70 км/год. Вхід в затяжний поворот з переходом на дорогу 2-ї категорії зі швидкістю удвічі більше за рекомендовану змушує водіїв, що проігнорували вимоги дорожніх знаків, екстрено гальмувати. Але навіть аварійне гальмування, як свідчить досвід, допомагає не завжди і не всім. 
     Відтак на цьому місці вже встановили додаткові шумові смуги, щоб привернути
увагу всіх водіїв до небезпечного повороту. Дорожні знаки, які лише рекомендували водіям рухатися зі швидкістю 70 кілометрів за годину, замінені дорожніми знаками, що зобов’язують водіїв рухатися зі швидкістю не більше 70 кілометрів за годину.
     Щоб вплинути на ситуацію з порушниками, керівником відділу ДАІ УМВС України в Рівненській області Ярославом Ковальчуком прийнято рішення про те, що відтепер на даному відрізку дороги постійно працюватиме наряд дорожньо-патрульної служби та агітаційний автобус ДАІ.

Схожі статті