+380673870816 +380673870816

На Сарненщині тривають будівельні роботи одразу на декількох об’єктах

Фото пресслужби РОДА

Реконструкція школи, добудова навчального корпусу та оновлене приймальне відділення ЦРЛ. Над розбудовою таких важливих об’єктів нині працюють у Сарненському районі.

Оглянула хід спорудження об’єктів заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська. Повідомляє пресслужба РОДА.

Так, нині для 160 учнів Немовицької громади створюється новий освітній простір. Будівлю початкових класів місцевої школи реконструюють.

«Донедавна школярі навчалися у застарілих та непристосованих приміщеннях. А через брак класів навчання відбувалося у дві зміни. Звичайно, що це було незручно для дітей, батьків та вчителів. Тому завдяки урядовій програмі «Спроможна школа для кращих результатів» у цьому році на завершення ремонтних виділили 15 млн грн з держбюджету», - розповідає Людмила Шатковська.

Наразі об’єкт готовий на 40%. Будівельники звели основний корпус будівлі, облаштували покрівлю та здійснили частину внутрішніх та зовнішніх опоряджувальних робіт. Тривають роботи над благоустроєм території.

Ще один освітній об’єкт планують збудувати в районі. Так, у Рокитнівській громаді хочуть звести додатковий корпус ліцею №2,, тим самим забезпечити учнів однозмінним навчанням. Особисто поспілкувалися із проєктантами Людмила Шатковська, радник голови ОДА з питань будівництва Віталій Кардаш та голова Рокитнівської громади Григорій Таргонський.

«Після детального вивчення проєктно-кошторисної документації, будемо розраховувати реальні можливості й терміни виконання робіт», - зазначив Віталій Кардаш.

Також у Рокитному в рамках президентської програми «Велике будівництво» тривають роботи з реконструкціі? прии?мального відділення Рокитнівськоі? багатопрофільноі? лікарні інтенсивного лікування.

Схожі статті