+380673870816 +380673870816

На Рівненшині добудовують спортивну базу вартістю три мільйони гривень

Нині на об’єкті трудиться майже сотня будівельників. Вони запевнили голову облдержадміністрації Василя Берташа, що завершать сучасну спортивну базу до кінця року. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Її споруджують за новітніми технологіями. Вже утеплили фасад, встановили енергозберігаючі вікна, облаштували душові, санвузли та роздягальні, підключили до комунікацій. Нині будівельники завершують внутрішні опоряджувальні роботи та займаються благоустроєм території. Увесь проект обійдеться у понад три мільйони гривень. 
     Це буде один із найбільших і найкращих сільських спортзалів, зауважив очільник області. Площа спортивної бази дозволятиме проводити навіть районні змагання. Крім того, задля економії бюджетних коштів новозбудований об’єкт може слугувати й актовою залою, адже на прохання сільської громади площу спортзалу проектанти збільшили до 432 квадратних метрів. Тож місця вистачить і глядачам. Відтак, школярі та молодь села Людинь Дубровицького району матимуть місце для організації спортивно-масових дійств.

Схожі статті