+380673870816 +380673870816

На Рівненщині зросла кількість лісових пожеж

Співробітники штабу, управління громадської безпеки та відділу зв’язків з громадськістю управління МВС України в Рівненській області УМВС на територіях Березнівського, Гощанського, Володимирецького, Корецького, Костопільського, Рокитнівського та Сарненського районів краю виявили 15 осередків пожеж: 4 лісові пожежі, 4 загоряння торфу та 7 загорянь трав’яного настилу. Про це повідомили у штабі ВЗГ УМВС України в Рівненській області.

Інформація про виявлені пожежі радіоканалами надавалася у чергові частини відповідних райвідділів міліції. Оперативні чергові реєстрували повідомлення, направляли слідчо-оперативні групи на місце події й інформували підрозділи УМНС України в Рівненській області. 

Так, на території Рокитнівського району, у лісовому масиві поблизу села Заслав’я, виявили пожежу. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Рокитнівського РВ, яка встановила, що пожежа виникла ще 2 червня на території Рокитнівського лісництва та була локалізована працівниками Рокитнівського РВ УМНС. Однак тління торфу на цій ділянці лісу триває. Пожежею знищено 0,3 гектари лісу. А у лісовому масиві, який знаходиться за 3 кілометри на захід від села Рокитне, виникла пожежа загальною площею близько 2 гектари, яка знищила 0,4 гектари лісу.

Наразі причина виявлених пожеж і сума завданих збитків встановлюються. Окрім лісу, вогнем також охоплювалося трав’яне покриття, чагарники та торф’яники. Під час проведення спільних дій працівників райвідділів міліції та пожежної безпеки, працівників лісових господарств, а в деяких випадках і місцевих мешканців, осередки загорання були ліквідовані.

Схожі статті