+380673870816 +380673870816

На Рівненщині зловмисники виманили в пенсіонерки 9 тисяч гривень

Представившись соціальними працівниками, зловмисники виманили в пенсіонерки з Радивилівського району дев’ять тисяч гривень. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     78-річна жителька одного із сіл району не запідозрила у діях невідомої їй жінки та чоловіка злочинного наміру. Одного дня, двоє осіб, представившись соцпрацівниками, завітали до господарства пенсіонерки. При цьому поцікавилися фінансовим станом жінки та повідомили про необхідність переписати номери всіх грошових купюр, що є в старенької. Зловмисниця, взявши до рук дев’ять тисяч гривень, дала підписати господарці листок в блокноті, таким чином відволікши увагу. А самі, зачинивши перед старенькою двері на засув, вибігли з її господарства та сіли в авто, що їх чекало. Зараз за цим фактом порушено кримінальну справу і проводяться слідчо-оперативні дії.
     Питання вчинення злочинів стосовно пенсіонерів та осіб похилого віку є досить актуальним в наш час. З початку 2011 року слідчими Радивилівського райвідділу порушено 14 кримінальних справ за фактами вчинення злочинних діянь відносно цієї категорії осіб, 13 з них – корисливі. 

Схожі статті