+380673870816 +380673870816

На Рівненщині за 10 днів нового року на пожежах загинуло двоє громадян

У період новорічних та Різдвяних свят в Рівненській області виникло 23 пожежі, вогонь забрав життя двох людей. Здебільшого пожежі, що трапилися, були результатами порушень елементарних правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, неправильного поводження з відкритим вогнем, а також при банальній необережності під час паління, нерідко у нетверезому стані. Про це повідомила прес-служба УМНС в Рівненській області.
     Саме з причин недотримання елементарних правил пожежної безпеки 1 січня в селі Вельгір Гощанського району, загинув 57-річний господар оселі Олександр. З цієї ж причини у Різдвяний вечір 7 січня трапилася трагедія в селі Люхча Сарненського району, жертвою вогняної стихії став 60-річний пенсіонер Володимир.
     Не обійшлися новорічні свята і без порятунку людей, 2 січня в смт Зарічне черговим караулом місцевих рятувальників із вогняної пастки були врятовані двоє братів один з яких є інвалідом І групи. Загалом же за вихідні дні працівники МНС 8 разів надавали допомогу громадянам, установам та організаціям.

Схожі статті