+380673870816 +380673870816

На Рівненщині ювенальні поліцейські дбають про безпеку дітей під час канікул

Фото відділу комунікації поліції Рівненської області

Зимовий відпочинок у школярів — у розпалі. Тож, аби він минув безпечно для неповнолітніх, правоохоронці посилили превентивні заходи. 
Напередодні новорічних свят в усіх навчальних закладах поліцейські проводили роз’яснювальну роботу, наголошували на дотриманні правил  дорожнього руху, основних аспектах безпеки як у побуті, так і під час участі у масових заходах.
Крім того, за результатами проведених рейдів і перевірок, починаючи із 25 грудня, правоохоронці виявили майже 50 порушень адміністративного законодавства, пов’язаних з неповнолітніми.  За продаж дітям алкогольних та тютюнових виробів до адмінвідповідальності притягнуто п’ятьох підприємців, а на двох дорослих складено протоколи за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння. 
За період канікул ювенальні поліцейські також розшукали та повернули батькам 16 дітей, які з різних причин залишили місце проживання. 

Крім того, правоохоронці перевіряли розважальні заклади щодо присутності неповнолітніх після 22:00, а спільно з працівниками служб у справах дітей відвідують родини, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Поліцейські бажають гарних і безпечних свят для батьків та дітей. У разі, якщо знадобиться допомога, телефонуйте на спецлінію 102, звертайтеся із будь-яких питань до працівників ювенальної превенції у чат-бот «Kids Police» або на їхню офіційну сторінку у соціальній мережі Фейсбук. 

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Схожі статті