+380673870816 +380673870816

На Рівненщині влада спільно з правоохоронними органами посилює профілактику злочинності

Обговорити стан справ щодо профілактики правопрушень та злочинів і проблемні питання, які існують у співпраці міліції з органами місцевої влади та самоврядування в Зарічненському районі зібралися на розширеній нараді правоохоронці та представники районної і обласної влади. 

Для того, щоб знати проблеми громадян, вирішення яких у компетенції міліції, Управління внутрішніх справ області ініціювало проведення виїзних нарад за участю керівництва області, районної влади та громадськості. Подібні вже відбулися у Дубровицькому, Рокитнівському, Гощанському та Рівненському районах. Відтак, після такої наради на Рівненщині в смт Квасилів відкрито дільничний пункт міліції і на черзі відкриття ще чотирьох таких приміщень в цьому районі. Вирішується питання і про виділення чотирьох одиниць службового автотранспорту для дільничних.

В Зарічненському районі предметом диспуту стало питання стану забезпечення охорони громадського порядку та здійснення профілактичних заходів на території району.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Визначили, які є проблеми. В протокольному рішенні визначили терміни виконання, тому сьогодні є чітке бачення того, що треба робити. Є завдання і голові адміністрації, і начальнику районного відділу міліції. За цей термін, щоб усі ці проблеми були усунені, а ми спільно з начальником УМВС будемо допомагати, щоб таких проблем більше не було.

Серед основних проблем району - стан автодоріг, розслідування ДТП, загибель людей від перехолодження та обмороження, демонтаж ліній електропередач, викрадення металобрухту, несанкціонована вирубка лісів та переробка лісодеревини, пияцтво та самогоноваріння, насильство у сім’ї, браконьєрство, незаконне зберігання зброї та порушення правил перетину державного кордону.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Якщо ми будемо в тісній співпраці працювати, то тоді територіальні громади скажуть, що є на місцях і влада, і міліція, тому будемо постійно такі наради проводити і будемо на контролі тримати ці проблемні питання, які є у територіальних громадах.

Відтак, подібний діалог між владою, громадськістю і міліцією триватиме й надалі. Попереду візити у решту районів нашої області.

Схожі статті