+380673870816 +380673870816

На Рівненщині відзначали 90 років від дня створення Українського товариства мисливців та рибалок

Українське товариство мисливців та рибалок сьогодні святкує своє дев’яносторіччя. З цієї нагоди у стінах облдержадміністрації пройшли урочистості за участю перших осіб Рівненщини, які самі є членами організації. 

Сьогодні у стінах Рівненської облдержадміністрації відзначали 90 років від дня створення Українського товариства мисливців та рибалок. Його голова Ігор Бренич розповів, що за цей час організація не лише розширила свою чисельність, але і збільшила господарство.

Ігор Бренич, голова Українського товариства мисливців і рибалок у Рівненській області:

- Нині в нас більше 70 користувачів мисливських угідь. Товариство налічує 10000 членів. 5000 мають державні посвідчення. 700 000 га угідь. Також є близько 500 рибалок-аматорів.

На заході найкращі мисливці отримали нагороди від облдержадміністрації та обласної ради. Серед найкращих опинився і очільник нашого краю Василь Берташ. Журналістам пан Василь розповів, що любов до полювання у нього ще з дитинства, адже батько був лісником. Тому зараз намагається хоч раз у місяць їздити до лісу. Найбільше полюбляє полювати на хижаків. Зізнався, що пишається впольованим вовком. 

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Я поважаю мисливців. Це хобі для справжніх чоловіків. Поки одні на вихідних дивляться телевізор, то мисливці їдуть спілкуватися з природою, підтримують і вирощують флору та фауну. Я люблю полювати на вовка, кабана. Практично не стріляю кіз, зайців. Мені їх шкода. А от хижаки мені цікаві.

Українське товариство мисливців та рибалок існує за рахунок членських внесків. Воно не фінансується з боку держави, але на урочистостях Василь Берташ пообіцяв підтримати організацію фінансово, заклавши відповідні видатки до бюджету.


110929_Oxota+Rubalka sferadesigner

Схожі статті